معرفی نرم افزار Audit

نرم افزار آدیت محصول به روش SQFE

 

انجام سریع، دقیق و آسان و دریافت گزارشات تحلیلی، از روند نتایج آدیت شامل مشخصه‎های NAQ-NNQ و SQFE% و CAQ در نرم افزار آدیت محصول.

توانایی اعلام وضعیت کیفیت یک محصول که دارای مشخصات گوناگون ابعادی، عملکردی و دوام (حواص مکانیکی)، ظاهری، بسته‎بندی، آنالیز و ... می‎باشد، در قالب یک عدد NAQ(SQFE%)، توانایی بررسی و تحلیل روند تغییرات کلی کیفیت آن محصول را در اختیار ما قرار می‎دارد.

لذا روش SQFE سال‎هاست که مورد توجه شرکت سازه گستر سایپا و مسئولین کیفیت سازمان‎ها قرار گرفته است و واحد کیفیت شرکت سازه گستر سایپا، نظامنامه آدیت محصول به روش SQFE را در اختیار سازندگان قطعات قرار داده است که در بخش راهنمای نرم افزار آدیت محصول نیز آورده شده است.

در جهت استفاده هرچه بهتر از این روش، نرم افزار مکانیزه آدیت محصول SQFE با قابلیت تدوین طرح آدیت محصول، ارایه جدول جمع‎آوری داده‎ها، انجام محاسبات و ارایه گزارشات روند بهبود کیفیت محصولات، به شکلی که هم‎اکنون در اختیار شما می‎باشد، تهیه شده است.

برای دانلود محصول می‎توانید بر روی دکمه زیر کلیک فرمایید:

 

دانلود نرم افزار آدیت محصول SQFE

 

پسورد فایل فشرده (حساس به حروف بزرگ و کوچک): PooyaSQFE@1396

 

لطفا جهت دریافت شماره سریال و کد فعالسازی با واحد فناوری اطلاعات از طریق شماره های 44059076 | 44099959 | 44098177 تماس حاصل فرمایید

 

همچنین می توانید از طریق لینک زیر، فایل راهنمای نصب نرم افزار آدیت محصول را نیز دریافت نمایید:

 

دانلود راهنمای نصب نرم افزار آدیت محصول SQFE

 

امیدواریم ما را از نقطه نظرات ارزشمند خود، از طریق بخش ارتباط با ما، مطلع سازید.